Kuchyně DELI

KUCHYŇSKÉ LINKY DELI

Rozsáhlá řada nábytku, která splní vaše požadavky kladené na moderní kuchyni. Nic nebrání vaší fantazii, nová kuchyně bude přesně podle vašich představ, kterou společně navrhneme a doladíme do posledního detailu.

 

Základní skříňky lze doplnit o výrobu atypických prvků, kuchyně bude opravdu vyrobená na míru.

 

Korpusy vyrábíme z laminované dřevotřísky tloušťky 18mm, což zaručí potřebnou nosnost nábytku a zamezí průhybu polic. Hrany korpusů olepujeme odolnou ABS hranou 0,5mm. Záda skříněk vyrábíme z 4mm MDF desky (barva zad není zcela identická s barvou korpusu). Korpusy skříněk jsou lepené, což zrychluje a zlevňuje montáž kuchyně. 

 

Spodní a vysoké skříňky jsou osazené rektifikačními nožkami o výšce 10cm (12 nebo 15cm za příplatek), které umožní dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Nožky jsou překryty soklovými lištami z laminované dřevotřísky. Maximální délka soklové lišty je 270cm. 

 

Horní závěsné skříňky jsou osazeny závěsným kováním CAMAR s možností seřízení ve třech osách (nosnost 50kg včetně samotné skříňky).  

 

Dvířka a čela zásuvek vyrábíme z lamina 18mm a olepena dokola 2mm ABS hranou.

 

Za příplatek vyrábíme čelní plochy také ve variantě: 

 

 • Mirror Gloss (lesklá dvířka)
 • Prolisovaná MDF dvířka
 • Prolisovaná lesklá Akrylová ( nelze vyrobit prosklené rámy, pouze plná dvířka a čela) 
 • Lakovaná dvířka 

 

Dvířka standardně dodáváme se svislou kresbou let, čela s vodorovnou kresbou let (léta na sebe nenavazují). Na přání můžeme směr let čelních ploch sjednotit (vše svisle nebo vše vodorovně).

 

Dvířka a rámy osazujeme kvalitními závěsy BLUM s integrovaným tlumením, vyklápění dvířek zajišťuje výklopný mechanismus BLUM AVENTOS (HK S, HK, HF). Prosklená dvířka jsou standardně osazena čirým sklem (jiná skla za příplatek).

 

Zásuvky jsou v základu osazeny plnovýsuvem s dotlumením STRONG BOX (nosnost 35kg). Za příplatek můžeme toto kování nahradit výsuvy značky BLUM ANTARO (nosnost 30kg). U některých skříněk nabízíme i ekonomickou variantu zásuvky, metabox Blum s částečným výsuvem bez dotlumení (nosnost 25kg). K metaboxu BLUM je možno doobjednat tlumič zásuvky. 

Hloubka zásuvek spodních a vysokých skříní je standardně 50cm. U dřezových skříněk je hloubka všech zásuvek 45cm. Horní zásuvka skříněk na varnou desku je hluboká 45cm, ostatní pak 50cm. 

 

Pracovní desky jsou vyrobeny z dřevotřísky 38mm a potaženy vysokotlakým laminátem. Pro rohové spojení pracovních desek používáme vlasový spoj, spojovací šrouby a lepidlo. Pro realizaci vlasového spoje je nutno dodržet pravý úhel zdí. Pokud pracovní deska sousedí se samostatným sporákem, je nutno udržet odstup mezi deskou a sporákem minimálně 10mm a hranu desky chránit termolištou! 

 

Na nábytek poskytujeme záruku 36 měsíců. 

 

PROSTOR VÁM ODBORNĚ ZAMĚŘÍME PŘED OBJEDNÁVKOU.

 

 

 

 

 

 

PROČ KUCHYŇSKÉ LINKY PRÁVĚ OD NÁS?

 • Profesionální návrh vašeho interiéru doladěný do detailu
 • Český výrobce Monarc s tradicí od roku 1991.
 • Neošizená konstrukce – nábytek dodáváme smontovaný.
 • Široký sortiment, kvalita zpracování, nadčasový design.
 • Kvalitní kování, velký výběr dezénů, úchytek a doplňků.
 • Od objednání do 9 týdnů u vás
 • Záruka 36 měsíců.
 • Výroba atypů je pro nás samozřejmostí.

STÁHNĚTE SI KATALOGY:

 

Více informací nejen o kuchyních DELI najdete na stránce www.monarc.cz